Strona główna

Koszyk

0 Produkt(y/ów) 0.00 PLN

Newsletter

facebook

Zwroty

Reklamacje i zwroty
 

REKLAMACJE :

W przypadku reklamacji ilościowych lub jakościowych, prosimy o przekazanie ich w formie pisemnej (faxem, mailem lub pocztą), w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Formularz reklamacyjny należy pobrać tutaj. Po wypełnieniu należy przesłać go mailem na adres: reklamacje@novumedukacja.pl z dopiskiem reklamacja,  faxem na numer 89 623 29 87 lub listownie na adres: NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Gnieźnieńska 2, 12-100 Szczytno

 

ZWROTY : 

Z zakupionego towaru mogą Państwo zrezygnować odstępując od umowy bez podania przyczyny, jednakże w terminie nie późniejszym niż 10 dni od daty odebrania przesyłki i tylko wtedy, jeżeli zakupiony produkt jest kompletny, nie był używany i nie został w żaden sposób uszkodzony oraz znajduje się w oryginalnym opakowaniu. Towar należy odesłać wraz z pisemnym oświadczeniem odstąpienia od umowy.

Formularz zwrotu towaru należy pobrać tutaj.  Po wypełnieniu należy przesłać go mailem na adres sylwia.abramczyk@novumgrom.com z dopiskiem zwrotu, faxem na numer 89 623 29 87 lub listownie na adres NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Gnieźnieńska 2, 12-100 Szczytno

 

Gwarantujemy zwrot wartości zakupionego towaru, jednak koszt wysyłki zwracanego towaru ponosi klient. Zwrot kwoty następuje przelewem na rachunek bankowy wskazany przez Kupującego w terminie do 14 dni od dnia otrzymania produktu, pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy oraz podpisanej przez Użytkownika faktury korygującej.

 

Do czasu otrzymania odesłanego produktu firma NOVUM wstrzymuje się ze spełnieniem świadczenia wzajemnego w postaci zwrotu ceny za produkt.